empty

10 ივნისი

 

  ყირგიზეთის რესპუბლიკის პარლამენტის წევრების ვიზიტი საქართველოში
  პ რ ო გ რ ა მ ა
  2019 წლის 10-13 ივნისი 
   
12:00 ადამიანის უფლებათა დაცვისა და სამოქალაქო ინტეგრაციის კომიტეტის სხდომა
  დღის წესრიგი
  პირველი რესპუბლიკის დარბაზი (C კორპუსი, III სართული)
  ☎ (+995 32) 228-13-50
 PARL-04 (12:28-15:58)
   
12:00 აგრარულ საკითხთა კომიტეტის სხდომა
  დღის წესრიგი
  პარლამენტის კინოდარბაზი (A კორპუსი, -1 სართული) 
  ☎ (+995 32) 228-15-01
 PARL-05 (12:24-13:26)
   
12:00 საფინანსო-საბიუჯეტო კომიტეტის სხდომა
  დღის წესრიგი
  ილია ჭავჭავაძის სახელობის დარბაზი (C კორპუსი, V სართული) 
  ☎ (+995 32) 228-16-08; 228-16-72
 PARL-02 (12:57-16:08)
   
12:00 ევროპასთან ინტეგრაციის კომიტეტის სხდომა
  დღის წესრიგი
  კომიტეტის სათათბირო ოთახი N418 (C კორპუსი, IV სართული) 
  ☎ (+995 32) 228-16-24 
   
13:00        საპარლამენტო ფრაქცია „ქართული ოცნება - ძლიერი საქართველოსთვის“ წევრების შეხვედრა ქალაქ თბილისის მიწათსარგებლობის გენერალური გეგმის პროექტის ავტორთან, მერაბ ბოლქვაძესთან
  ფრაქციის სათათბირო ოთახი N303 (A კორპუსი, III სართული)
   
14:00 ჯანმრთელობის დაცვისა და სოციალურ საკითხთა კომიტეტის სხდომა
  დღის წესრიგი
  კომიტეტის სათათბირო ოთახი N638 (C კორპუსი, VI სართული)
  ☎ (+995 32) 228-15-12
 PARL-04 (16:08-18:09)
   
15:00                                        საქართველოს პარლამენტის თავმჯდომარის, ირაკლი კობახიძის ხელმძღვანელობით გაიმართება შემაჯამებელი შეხვედრა მართლმსაჯულების რეფორმის მეოთხე ტალღის საკითხებთან დაკავშირებით, დიპლომატიური კორპუსის, არასამთავრობო ორგანიზაციებისა და ხელისუფლების სამივე შტოს წარმომადგენლებთან
 

დავით აღმაშენებლის სახელობის დარბაზი (B კორპუსი, II სართული, ბიუროს ოთახი)

15:15        საგარეო ურთიერთობათა კომიტეტის თავმჯდომარის, სოფიო ქაცარავასა და კომიტეტის წევრების შეხვედრა ყირგიზეთის რესპუბლიკის პარლამენტის წევრებთან
  საკონფერენციო დარბაზი (B კორპუსი, IV სართული, ოთახი N410)
   
16:00        იურიდიულ საკითხთა კომიტეტის თავმჯდომარის პირველი მოადგილის, დავით მათიკაშვილისა და კომიტეტის წევრების შეხვედრა ყირგიზეთის რესპუბლიკის პარლამენტის წევრებთან
  კომიტეტის სათათბირო ოთახი N314 (C კორპუსი, III სართული)
   
16:00 დიასპორისა და კავკასიის საკითხთა კომიტეტის სხდომა
  დღის წესრიგი
  ილია ჭავჭავაძის სახელობის დარბაზი (C კორპუსი, V სართული)
  ☎ (+995 32) 228-15-23
 PARL-02 (16:16-17:17)
   
16:30 ფრაქცია „ქართული ოცნება - ძლიერი საქართველოსთვის“ თავმჯდომარის, ბიძინა გეგიძის ბრიფინგი
  თემა: „სამშენებლო კოდექსის გადავადების საკითხი და განაშენიანების რეგულირების სფეროში არსებული პრობლემები“.
 

საკონფერენციო დარბაზი (B კორპუსი, IV სართული, ოთახი N410)
 PARL-05 (16:40-17:01)

17:00        განათლების, მეცნიერებისა და კულტურისა და სპორტისა და ახალგაზრდულ საქმეთა კომიტეტების გაერთიანებული სხდომა
  დღის წესრიგი
  კომიტეტის სათათბირო ოთახი N238 (C კორპუსი, II სართული)
  ☎ (+995 32) 228-15-03
 PARL-05 (17:02-17:38)
   
19:00 პარლამენტის ბიუროს სხდომა
 

დავით აღმაშენებლის სახელობის დარბაზი (B კორპუსი, II სართული, ბიუროს ოთახი)
 PARL-02 (19:20-19:34)

19:00 საქართველოს პარლამენტის თავმჯდომარის, ირაკლი კობახიძის ბრიფინგი
  B კორპუსი, II სართული (ბიუროს ოთახის წინ)