empty

27 მაისი

 

10:30  გარემოს დაცვისა და ბუნებრივი რესურსების კომიტეტის სხდომა
  დღის წესრიგი
  ჟიული შარტავას სახელობის დარბაზი (A კორპუსი, III სართული, ოთახი N307)
  ☎ (+995 32) 228-17-80 
   
10:30 საქართველოს პარლამენტის წევრის, ბექა ნაცვლიშვილის ბრიფინგი
  ბაგრატოვანთა დარბაზი (A კორპუსი, III სართული, ოთახი N309-310)
   
11:00 პარლამენტის ბიუროს სხდომა
  დავით აღმაშენებლის სახელობის დარბაზი (B კორპუსი, II სართული, ბიუროს ოთახი)
 PARL-02 (11:08-11:30)
   
11:00 ადამიანის უფლებათა დაცვისა და სამოქალაქო ინტეგრაციის კომიტეტის სხდომა
  დღის წესრიგი
  პირველი რესპუბლიკის დარბაზი (C კორპუსი, III სართული)
  ☎ (+99532) 228-13-50
 PARL-04 (11:36-15:37)
   
12:00      პარლამენტის თავმჯდომარის პირველი მოადგილის, თამარ ჩუგოშვილის შეხვედრა კონკურსის - „შენი ხმა თანასწორობისთვის“ ფინალისტ მოსწავლეებთან
  პარლამენტის თავმჯდომარის პირველი მოადგილის სათათბირო ოთახი
   
12:00 საქართველოს პარლამენტის წევრის, ეკა ბესელიას ბრიფინგი
  A კორპუსი, III სართულის ფოიე
   
12:00                           ჯანმრთელობის დაცვისა და სოციალურ საკითხთა კომიტეტის თავმჯდომარის, აკაკი ზოიძის შეხვედრა „საქართველოს არაფორმალური განათლების ინსტიტუტის“ სტუდენტებთან. შეხვედრაში მონაწილეობას მიიღებს საპენსიო ფონდის დირექტორი ლევან სურგულაძე
  პარლამენტის კინოდარბაზი (A კორპუსი, -1 სართული)
   
12:00 იურიდიულ საკითხთა კომიტეტის სხდომა
  დღის წესრიგი
  კომიტეტის სათათბირო ოთახი N314 (C კორპუსი, III სართული)
  ☎ (+995 32) 228-16-37
 PARL-05 (12:12-14:41; 15:23-17:36)
   
12:00 დარგობრივი ეკონომიკისა და ეკონომიკური პოლიტიკის კომიტეტის სხდომა
  დღის წესრიგი
  ილია ჭავჭავაძის სახელობის დარბაზი (C კორპუსი, V სართული)
  ☎ (+995 32) 228-17-12
 PARL-02 (12:05-15:36)
   
12:00 რეგიონული პოლიტიკისა და თვითმმართველობის კომიტეტის სხდომა
  დღის წესრიგი
  ბაგრატოვანთა დარბაზი (A კორპუსი, III სართული, ოთახი N309-310)
  ☎ (+995 32) 228-17-55
   
12:00                                 საქართველოს პარლამენტის თავმჯდომარის, ირაკლი კობახიძის შემაჯამებელი შეხვედრა დიპლომატიური კორპუსის, არასამთავრობო ორგანიზაციებისა და ხელისუფლების სამივე შტოს წარმომადგენლებთან, მართლმსაჯულების რეფორმის მეოთხე ტალღის საკითხებთან დაკავშირებით
 

დავით აღმაშენებლის სახელობის დარბაზი (B კორპუსი, II სართული, ბიუროს ოთახი)

13:00 საპროცედურო საკითხთა და წესების კომიტეტის სხდომა
  დღის წესრიგი
  ჟიული შარტავას სახელობის დარბაზი (A კორპუსი, III სართული, ოთახი N307) 
  ☎ (+995 32) 228-15-13
   
15:30      ამერიკის შეერთებული შტატების კონგრესის დელეგაცია სოფელ წეროვანში იძულებით გადაადგილებულ პირთა დასახლებას მოინახულებს
  სოფელი წეროვანი
   
16:00 საფინანსო-საბიუჯეტო კომიტეტის სხდომა
  დღის წესრიგი
  პარლამენტის კინოდარბაზი (A კორპუსი, -1 სართული)
  ☎ (+995 32) 228-16-08; 228-16-72
 PARL-04 (16:26-17:43)
   
16:00          გარემოს დაცვისა და ბუნებრივი რესურსებისა და ევროპასთან ინტეგრაციის კომიტეტების ერთობლივი სხდომა
  დღის წესრიგი
  ილია ჭავჭავაძის სახელობის დარბაზი (C კორპუსი, V სართული)
  ☎ (+995 32) 228-17-80; ☎ (+995 32) 228-16-24
 PARL-02 (16:15-18:12)
   
16:30      ამერიკის შეერთებული შტატების კონგრესის დელეგაცია დიდი ხურვალეთის ადმინისტრაციულ სასაზღვრო ზოლს მოინახულებს
  სოფელი დიდი ხურვალეთი