ნონა მამულაშვილი ნონა მამულაშვილი
  • დაბადების თარიღი
  • 13-03-1977

საქართველოს X მოწვევის პარლამენტი (11-12-2020 )

  • პარლამენტის წევრი
  • საარჩევნო ბლოკი: ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა - გაერთიანებული ოპოზიცია „ძალა ერთობაშია“
  • საარჩევნო ფორმა: პარტიული სიით

განათლება

  • საგანმანათლებლო დაწესებულება
  • შავი ზღვის საერთაშორისო უნივერსიტეტი
  • სპეციალობა
  • მრეწველობის მართვა

სხვა

  • arrow
    ტერიტორიული მთლიანობის აღდგენის საკითხთა დროებითი კომისიის აპარატი - კომისიის აპარატის თანამშრომელი (01-04-2013 - 01-08-2013)