გოგი მეშველიანი გოგი მეშველიანი
  • ☎ (თბილისი)
  • (+99532)2281544
  • ოთახი (თბილისი)
  • C-721
  • დაბადების თარიღი
  • 30-11-1971

საქართველოს IX მოწვევის პარლამენტი (18-11-2016 )

მაჟორიტარი პარლამენტის წევრის ბიურო

  • მისამართი
  • ბოლნისი, სულხან-საბას №106, გამგეობის შენობა
  • ბიუროს ტელეფონის ნომერი
  • 358221892
  • მიღების დღეები
  • სამშაბათს 12:00 საათიდან

განათლება

  • საგანმანათლებლო დაწესებულება
  • ივანე ჯავახიშვილის სახელობის თბილისის სახელმწიფო უნივერსიტეტი
  • სპეციალობა
  • ფინანსები და კრედიტი

სამუშაო გამოცდილება

  • ბოლნისის მუნიციპალიტეტის გამგებელი (2014 - 2016)
  • გაეროს ლტოლვილთა საქმეების უმაღლესი კომისარიატისა და საქართველოს ლტოლვილთა და განსახლების სამინისტროს ერთობლივი ინსპექციის კოორდინატორი (2005 - 2014)
  • საქართველოს შემოსავლების სამინისტროს მარნეულის ზონალური საგადასახადო ინსპექციის უფროსი (2001 - 2003)
  • სახელმწიფო საგადასახადო ინსპექციის უფროსი (1997 - 2001)
  • ბოლნისის რ-ის გამგეობის ეკონომიკური სამსახურის უფროსის მოადგილე (1996 - 1997)
  • საქართველოს ახალგაზრდობის საქმეთა სახელმწიფო დეპარტამენტის რწმუნებული (1994 - 1995)
  • საქართველოს რესპუბლიკის ეროვნული გვარდიის ოფიცერი (1991 - 1994)

ფრაქცია

  • arrow
    ფრაქცია „ქართული ოცნება - რეგიონების განვითარებისთვის“ - ფრაქციის თავმჯდომარის მოადგილე (22-12-2016 )
  • arrow
    ფრაქცია „ქართული ოცნება“ - ფრაქციის წევრი (18-11-2016 - 22-12-2016)

კომიტეტი

  • arrow
    საფინანსო-საბიუჯეტო კომიტეტი - კომიტეტის წევრი (28-12-2016 )
  • arrow
    გარემოს დაცვისა და ბუნებრივი რესურსების კომიტეტი - კომიტეტის წევრი (18-11-2016 )

კომისია

  • arrow
    საჯარო სამართლის იურიდიული პირის - საპენსიო სააგენტოს 2018 წლის ანგარიშგების გარე აუდიტის განმახორციელებელი დამოუკიდებელი აუდიტორის შესარჩევი საკონკურსო კომისია - კომისიის წევრი (19-02-2019 - 01-04-2019)
  • arrow
    სახელმწიფო აუდიტის სამსახურის 2018-2019 წლების ფინანსური აუდიტის განმახორციელებელი დამოუკიდებელი აუდიტორის შესარჩევი საკონკურსო კომისია (22.12.2018 - 07.03.2019) - კომისიის წევრი (22-12-2018 - 07-03-2019)
  • arrow
    საქართველოს ეროვნული ბანკის 2018-2019 წლების ანგარიშგების აუდიტის განმახორციელებელი დამოუკიდებელი აუდიტორის შესარჩევი საკონკურსო კომისია (20.09.2018 - 19.10.2018) - კომისიის წევრი (20-09-2018 - 19-10-2018)
  • arrow
    სახელმწიფო აუდიტის სამსახურის 2017 წლის ფინანსური აუდიტის განმახორციელებელი საქართველოს პარლამენტის დროებითი კომისია - კომისიის მდივანი (19-03-2018 - 08-06-2018)
  • arrow
    სახელმწიფო აუდიტის სამსახურის 2017 წლის ფინანსური აუდიტის განმახორციელებელი საქართველოს პარლამენტის დროებითი კომისია - კომისიის წევრი (07-03-2018 - 19-03-2018)

საპარლამენტო ჯგუფი

  • arrow
    აზერბაიჯანის რესპუბლიკის პარლამენტთან მეგობრობის ჯგუფი - მეგობრობის ჯგუფის წევრი (10-03-2017 )
  • arrow
    ბელგიის სამეფოს პარლამენტთან მეგობრობის ჯგუფი - მეგობრობის ჯგუფის წევრი (10-03-2017 )
  • arrow
    გერმანიის ფედერაციული რესპუბლიკის პარლამენტთან მეგობრობის ჯგუფი - მეგობრობის ჯგუფის წევრი (10-03-2017 )
  • arrow
    თურქმენეთის პარლამენტთან მეგობრობის ჯგუფი - მეგობრობის ჯგუფის წევრი (10-03-2017 )
  • arrow
    უკრაინის პარლამენტთან მეგობრობის ჯგუფი - მეგობრობის ჯგუფის წევრი (10-03-2017 )
  • arrow
    მოლდოვის რესპუბლიკის პარლამენტთან მეგობრობის ჯგუფი - მეგობრობის ჯგუფის წევრი (10-03-2017 )
  • arrow
    ყაზახეთის რესპუბლიკის პარლამენტთან მეგობრობის ჯგუფი - მეგობრობის ჯგუფის წევრი (10-03-2017 )

სხვა

  • arrow
    საქართველოს პარლამენტის გარემოს დაცვისა და ბუნებრივი რესურსების კომიტეტთან არსებული თბილისის ატმოსფერული ჰაერის მდგომარეობის მოკვლევის სამუშაო ჯგუფი - სამუშაო ჯგუფის წევრი (18-04-2018 )