ნინო ლაცაბიძე ნინო ლაცაბიძე
  • ☎ (თბილისი)
  • (+99532)2281581
  • ოთახი (თბილისი)
  • A-112
  • დაბადების თარიღი
  • 14-06-1985

საქართველოს X მოწვევის პარლამენტი (11-12-2020 )

  • პარლამენტის წევრი
  • საარჩევნო ბლოკი: „ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო“
  • საარჩევნო ფორმა: მაჟორიტარული
  • №12 მაჟორიტარული საარჩევნო ოლქი

მაჟორიტარი პარლამენტის წევრის ბიურო

.

განათლება

  • საგანმანათლებლო დაწესებულება
  • თბილისის სახელმწიფო უნივერსიტეტი
  • სპეციალობა
  • ჰუმანიტარულ მეცნიერებათა ბაკალავრი

სამუშაო გამოცდილება

  • თბილისის მუნიციპალიტეტის საკრებულოს წევრი, ისნის რ-ნის მაჟორიტარი (2017 - 2020)
  • თბილისის მერიის ადმინისტრაციის საორგანიზაციო სამსახურის უფოსის მოადგილე, უფროსი (2016 - 2017)
  • თბილისის მერიის მოქალაქეთა მომსახურების ცენტრის უფროსი (2015 - 2016)
  • საარჩევნო ადმინისტრაციის ტრენინგ ცენტრი, საარჩევნო ბლოკი ბიძინა ივანიშვილი-ქართული ოცნების, საპრეზიდენტო არჩევნების პრეზიდენტობის კანდიდატის გიორგი მარგველაშვილის საარჩევნო ადმინისტრაცია (2013)
  • თბილისის მერიის ადმინისტრაციის მოქალაქეთა მომსახურების ცენტრის კონსულტანტი, მთავარი სპეციალისტი (2008 - 2013)

ფრაქცია

  • arrow
    ფრაქცია „ქართული ოცნება“ - ფრაქციის თავმჯდომარის მოადგილე (11-12-2020 )

კომიტეტი

  • arrow
    რეგიონული პოლიტიკისა და თვითმმართველობის კომიტეტი - კომიტეტის წევრი (17-12-2020 )
  • arrow
    გარემოს დაცვისა და ბუნებრივი რესურსების კომიტეტი - კომიტეტის წევრი (17-12-2020 )

საპარლამენტო ჯგუფი

  • arrow
    ავსტრიის რესპუბლიკის პარლამენტთან მეგობრობის ჯგუფი - მეგობრობის ჯგუფის წევრი (18-02-2021 )
  • arrow
    ამერიკის შეერთებული შტატების პარლამენტთან მეგობრობის ჯგუფი - მეგობრობის ჯგუფის წევრი (18-02-2021 )
  • arrow
    გერმანიის ფედერაციული რესპუბლიკის პარლამენტთან მეგობრობის ჯგუფი - მეგობრობის ჯგუფის წევრი (18-02-2021 )
  • arrow
    ლატვიის რესპუბლიკის პარლამენტთან მეგობრობის ჯგუფი - მეგობრობის ჯგუფის წევრი (18-02-2021 )
  • arrow
    ესტონეთის რესპუბლიკის პარლამენტთან მეგობრობის ჯგუფი - მეგობრობის ჯგუფის წევრი (18-02-2021 )
  • arrow
    იაპონიის პარლამენტთან მეგობრობის ჯგუფი - მეგობრობის ჯგუფის წევრი (18-02-2021 )
  • arrow
    ჩინეთის სახალხო რესპუბლიკის პარლამენტთან მეგობრობის ჯგუფი - მეგობრობის ჯგუფის წევრი (18-02-2021 )
  • arrow
    შვედეთის სამეფოს პარლამენტთან მეგობრობის ჯგუფი - მეგობრობის ჯგუფის წევრი (18-02-2021 )
  • arrow
    შვეიცარიის კონფედერაციის პარლამენტთან მეგობრობის ჯგუფი - მეგობრობის ჯგუფის წევრი (18-02-2021 )

საპარლამენტო საბჭო

  • arrow
    ბავშვის უფლებათა დაცვის მუდმივმოქმედი საპარლამენტო საბჭო - საბჭოს წევრი (22-01-2021 )