ბიუროს წევრები
არჩილ თალაკვაძე არჩილ თალაკვაძე

პარლამენტის თავმჯდომარე

გიორგი ვოლსკი გიორგი ვოლსკი

პარლამენტის თავმჯდომარის პირველი მოადგილე

ირმა ინაშვილი ირმა ინაშვილი

პარლამენტის თავმჯდომარის მოადგილე

სერგი კაპანაძე სერგი კაპანაძე

პარლამენტის თავმჯდომარის მოადგილე

გიორგი კახიანი გიორგი კახიანი

პარლამენტის თავმჯდომარის მოადგილე

კახაბერ კუჭავა კახაბერ კუჭავა

პარლამენტის თავმჯდომარის მოადგილე

მამუკა მდინარაძე მამუკა მდინარაძე

პარლამენტის თავმჯდომარის მოადგილე

ილია ნაკაშიძე ილია ნაკაშიძე

პარლამენტის თავმჯდომარის მოადგილე

ირაკლი ბერაია ირაკლი ბერაია

კომიტეტის თავმჯდომარე

საგარეო ურთიერთობათა კომიტეტი

ზაზა გაბუნია ზაზა გაბუნია

კომიტეტის თავმჯდომარე

რეგიონული პოლიტიკისა და თვითმმართველობის კომიტეტი

ოთარი დანელია ოთარი დანელია

კომიტეტის თავმჯდომარე

აგრარულ საკითხთა კომიტეტი

რომან კაკულია რომან კაკულია

კომიტეტის თავმჯდომარე

დარგობრივი ეკონომიკისა და ეკონომიკური პოლიტიკის კომიტეტი

სოფიო კილაძე სოფიო კილაძე

კომიტეტის თავმჯდომარე

ადამიანის უფლებათა დაცვისა და სამოქალაქო ინტეგრაციის კომიტეტი

ირაკლი კოვზანაძე ირაკლი კოვზანაძე

კომიტეტის თავმჯდომარე

საფინანსო-საბიუჯეტო კომიტეტი

გენადი მარგველაშვილი გენადი მარგველაშვილი

კომიტეტის თავმჯდომარე

განათლების, მეცნიერებისა და კულტურის კომიტეტი

გურამ მაჭარაშვილი გურამ მაჭარაშვილი

კომიტეტის თავმჯდომარე

საპროცედურო საკითხთა და წესების კომიტეტი

ბექა ოდიშარია ბექა ოდიშარია

კომიტეტის თავმჯდომარე

დიასპორისა და კავკასიის საკითხთა კომიტეტი

ანრი ოხანაშვილი ანრი ოხანაშვილი

კომიტეტის თავმჯდომარე

იურიდიულ საკითხთა კომიტეტი

ირაკლი სესიაშვილი ირაკლი სესიაშვილი

კომიტეტის თავმჯდომარე

თავდაცვისა და უშიშროების კომიტეტი

დავით სონღულაშვილი დავით სონღულაშვილი

კომიტეტის თავმჯდომარე

ევროპასთან ინტეგრაციის კომიტეტი

მიხეილ ყაველაშვილი მიხეილ ყაველაშვილი

კომიტეტის თავმჯდომარე

სპორტისა და ახალგაზრდულ საქმეთა კომიტეტი

ნინო წილოსანი ნინო წილოსანი

კომიტეტის თავმჯდომარე

გარემოს დაცვისა და ბუნებრივი რესურსების კომიტეტი

დიმიტრი ხუნდაძე დიმიტრი ხუნდაძე

კომიტეტის თავმჯდომარე

ჯანმრთელობის დაცვისა და სოციალურ საკითხთა კომიტეტი

ირაკლი აბუსერიძე ირაკლი აბუსერიძე

ფრაქციის თავმჯდომარე

ფრაქცია „ქართული ოცნება - ძლიერი საქართველოსთვის“

გიორგი გაჩეჩილაძე გიორგი გაჩეჩილაძე

ფრაქციის თავმჯდომარე

ფრაქცია „ქართული ოცნება - მწვანეები“

რომან გოცირიძე რომან გოცირიძე

ფრაქციის თავმჯდომარე

ფრაქცია „ნაციონალური მოძრაობა“

გოჩა ენუქიძე გოჩა ენუქიძე

ფრაქციის თავმჯდომარე

ფრაქცია „ქართული ოცნება - ძლიერი ეკონომიკა“

რატი იონათამიშვილი რატი იონათამიშვილი

ფრაქციის თავმჯდომარე

ფრაქცია „ქართული ოცნება“

ოთარი კახიძე ოთარი კახიძე

ფრაქციის თავმჯდომარე

ფრაქცია „ევროპული საქართველო“

გიორგი ლომია გიორგი ლომია

ფრაქციის თავმჯდომარე

ფრაქცია „პატრიოტთა ალიანსი და სოციალ-დემოკრატები“

სიმონ ნოზაძე სიმონ ნოზაძე

ფრაქციის თავმჯდომარე

ფრაქცია „ქართული ოცნება - მრეწველები“

გიორგი ღვინიაშვილი გიორგი ღვინიაშვილი

ფრაქციის თავმჯდომარე

ფრაქცია „ევროპული საქართველო - რეგიონები“

გიორგი წერეთელი გიორგი წერეთელი

ფრაქციის თავმჯდომარე

ფრაქცია „ევროპული საქართველო - მოძრაობა თავისუფლებისთვის“

მარიამ ჯაში მარიამ ჯაში

ფრაქციის თავმჯდომარე

ფრაქცია „ჩვენი საქართველო - დამოუკიდებელი დეპუტატები“